Archiwalna strona projektu

Sprawdź co robimy dla Ciebie i dla otoczenia

Poznań

Koordynator regionalny

Agata Lehmann, 798 641 604, poznan@pya.org.pl

Pochodzi z żeglarskiej rodziny, wielokrotna mistrzyni Polski, trzykrotna uczestniczka mistrzostw Europy. Jest instruktorem i sędzią żeglarskim, od wielu lat związana z rozwojem żeglarstwa w Poznaniu.

6.jpg

Patron programu

W Poznaniu patronem programu jest Kacper Ziemiński, reprezentant Polski w klasie Laser, uczestnik tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, na których jako pierwszy Polski sportowiec zapewnił sobie imienną nominację.

energa_sailing_team_poland_kacper_zieminski_1_.jpg

Instruktorzy

Anna Zabłocka.jpg

Aneta Zabłocka - związana z żeglarstwem od 5 roku życia, obecnie instruktorka żeglarstwa, prowadzi grupę regatową w klasie laser 4.7, od 4 lat członek zarządu AZS Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz opiekun sekcji żeglarskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

Filadelfia Bachorz.jpg

Filadelfia Bachorz - ratownik MSWiA oraz ratownik WOPR, instruktorka najmłodszych grup naborowych w żeglarstwie. Uwielbia pracę z dziećmi, a w wolnych chwilach wykonuje biżuterię żeglarską.

Michał Prończuk.jpg

Michał Prończuk - instruktor żeglarstwa w 2013 r. w klubie Baza Mrągowo oraz instruktor kolonijny. Od 2016 instruktor najmłodszej grupy żeglarskiej w klubie ŻLKS Kiekrz w Poznaniu. Cały jego wolny czas wypełnia sport.

Paweł Kurzawa.jpg

Paweł Kurzawa - instruktor windsurfingu i kitesurfingu, były zawodnik Polski w windsurfingu, obecnie członek załogi Delphia 24 Chocolissimo Gang Sailing Team. Ojciec dwójki dzieci, więc praca z dziećmi nie jest mu obca. Organizator półkolonii windsurfingowo-żeglarskich na Helu.

Wojciech Arczewski.jpg

Wojciech Arczewski - Pełnomocnik Wielkopolskiej Jednostki Wojewódzkiej Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym, silnie związany z wolontariatem, także jako instruktor żeglarstwa podczas obozów studenckich. Praca z dziećmi przynosi mu ogromną satysfakcję.

Patronaty honorowe

LOGO_POZnan_patronat_RGB.jpgstarostwo powiatowe.jpgMarszałek Województwa Wielkopolskiego.jpg

Patroni medialni

TVP3_Poznań.jpgLogoRadioMerkury.jpgafera_logo.pngLOGO emaus JPG.JPG